Töökorralduse muudatused!

Töökorralduse muudatused!

Hea klient,

Anname teile käesolevaga teada, et tulles vastu klientide soovidele parandada laadimisvõimekust ja teenindust ning kohandades oma tööprotsesse digitaalse saatelehe struktuuriga, viime Väo karjääri töökorralduses sisse järgnevad muudatused:

  • Kaardimaksete ja ettemaksude miinimumarve suuruseks on 25 EUR+KM, mis sisaldab nii kauba kui ka laadimis- ja käitlemisteenuse maksumust. Miinimumarve ei sisalda transpordi maksumust.
  • Miinimumarvel on müüdavaks kaubaks laadimisteenus ning kauba kogust ja fraktsiooni kirjeldab laadurist saadud saateleht. Kui kauba maksumus ületab miinimumarve suurust, siis selle menetlemine toimub tavapärases korras. Miinimumarve hulka ei loeta transpordi maksumust ja see ei mõjuta arveldamise korda ning esitatakse eraldi reana.
  • Kerghaagistele materjalide laadimine frontaallaaduriga toimub kliendi omal vastutusel ning nõusolekul. Ettevõte ja laadurijuht võimalike kahjustuste osas materiaalset vastutust ei oma ning alternatiivina on võimalik laadimiseks kasutada labidat.
  • Kaanega kerghaagiste laadimine frontaallaaduriga toimub kliendi vastutusel ja nõusolekul ning laadurijuhil on õigus sellest keelduda. Alati on võimalik selle tüübi haagiseid laadida labidaga.
  • Kaubikute, väikebusside, kinniste veokite laadimine toimub ainult labidaga. Tasumisel rakendub miinimumarve põhimõte, kaubaks laadimisteenus.
  • Maardu karjäärist on võimalik materjali osta vaid ettemaksuga, minimaalne kogus 12 tonni. Lepinguliste klientide laadimine vastavalt senisele korrale.

Rakendused jõustuvad alates esmaspäevast 29.05.2023.

Väo karjääri lahtiolekuajad:

Tööpäeviti 7:30 – 19:00

L,P – suletud

Loodame teie mõistvale suhtumisele ning panustame koostöös rohelisemale Eestile.

Lugupidamisega,

Limestone factories of Estonia OÜ administratsioon