Üldkontakt

621 2498
621 1465
paekivi@limestone.ee

Materjalide müük

621 3090
kommerts@limestone.ee
Peterburi tee 34, 11415 Tallinn

Arveldused

info@limestone.ee

Vladimir Libman

Juhatuse esimees

621 3581
libman@limestone.ee

Kuldar Õunapuu

Tegevdirektor

5342 6881
621 1410
kuldar@limestone.ee

Andrus Stimmer

Peainsener - mäetööde juht Väo ja Maardu karjääris

509 3201
andrus.stimmer@limestone.ee

Anna Ulanova

Tegevdirektori asetäitja – juhatuse liige

621 0520
ulanova@limestone.ee

Natalia Šumeiko

Pearaamatupidaja/personalijuht

638 0982
natalia.sumeiko@limestone.ee

Irina Malahhova

Pearaamatupidaja asetäitja

621 3041
malahhova@limestone.ee

Daniel Libman

Kommertsosakonna juhataja

5307 7302
621 3090
daniel@limestone.ee

Vladimir Semjonov

Müügi ja logistika mänedžer

504 6155
621 3090
621 1410
vls@limestone.ee

Vladimir Kovaltšuk

Võrguosakonna juht

5303 1634
621 3080
kovaltsuk@limestone.ee

Natalja Šeremeta

Haldusosakonna juht

5551 8033
6213 378
seremeta@limestone.ee

Maksim Ušnitškov

Peamehaanik

525 6751
maksim@limestone.ee

Vladimir Širokov

Peainseneri asetäitja

503 5906
vladimir.shirokov@limestone.ee

Dmitri Merkur

Labori ja tootmiskontrolli osakonna juhataja

512 7814
dmitri.merkur@limestone.ee