(372) 6213 090

Kontakt

Üldkontakt
621 2498
621 1465
paekivi@limestone.ee
Materjali müük
621 3090
kommerts@limestone.ee
Arveldused
arved@limestone.ee
Vladimir Libman
Juhatuse esimees
621 3581
libman@limestone.ee
Kuldar Õunapuu
Tegevdirektor
5342 6881
621 3090
kuldar@limestone.ee
Anna Ulanova
Tegevdirektori asetäitja – juhatuse liige
621 0520
ulanova@limestone.ee
Maksim Ušintškov
Peamehaanik
525 6751
maksim@limestone.ee
Aivar Melders
Finantsdirektor
621 3515
melders@limestone.ee
Natalia Šumeiko
Pearaamatupidaja
638 0982
natalia.sumeiko@limestone.ee
Irina Malahhova
Pearaamatupidaja asetäitja
621 3041
malahhova@limestone.ee
Vilena Kraizmer
Personalijuht
5698 4890
621 4354
vilena@limestone.ee
Arkadi Guberer
Varustaja
510 6504
621 3071
621 1410
guberer@limestone.ee
Vladimir Semjonov
Müügi ja logistika mänedžer
504 6155
621 3090
621 1410
vls@limestone.ee
Vladimir Kuvatov
Võrguosakonna juht
528 0954
621 3080
kuvatov@limestone.ee
Natalja Šeremeta
Majandusosakonna juht
5551 8033
6213 378
seremeta@limestone.ee
Ivan Khatuntsev
Väo tsehhi juhataja
5346 1881
609 8586
ivan@limestone.ee
Andrus Stimmer
Väo tsehhi juhataja asetäitja - mäetööde juht Väo ja Maardu karjääris
509 3201
andrus.stimmer@limestone.ee
Labor
5336 3518
621 2491
kolobov@limestone.ee